• 06.09.2022 13:04
      • ZADANIA TYGODNIA    5 – 9 września 2022r.
        1. WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Początek roku szkolnego to odpowiedni moment, aby  zaplanować systematyczną naukę, która przyniesie wymierne korzyści w postaci dobrych ocen.
        Życzymy, aby każdy uczeń zdobywał ich jak najwięcej.

Prosimy, aby zaglądać na naszą stronę internetową, gdyż pojawiają się tam aktualne informacje. Od 12 września nastąpią  drobne zmiany w planie lekcji.

1. RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO INFORMUJE

Klasy typują swoich przedstawicieli i zgłaszają kandydatów do RSU do 12.09.2022r.

- klasy 4-6 SP – 2 osoby; klasy 7 SP – 3 osoby; klasy 8 SP – 4 osoby; klasy LO – 2 osoby;

- wybory odbędą się w środę 14 września 2022r.

Zgłoszenia kandydatów przyjmuje pani Kamila Simon.

Wznawiamy akcję zbiórki plastikowych nakrętek (kontakt z opiekunami SU) oraz makulatury, którą należy dostarczyć do pani Reginy Literskiej do 30 września br.

1. BIBLIOTEKA INFORMUJE

Zgodnie z regulaminem korzystania z darmowych podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych, każdy uczeń zobowiązany jest do ich poszanowania.  Podręczniki  należy obłożyć oraz podpisać imieniem i nazwiskiem, podając klasę i rok szkolny.

1. ŚWIETLICA INFORMUJE

Uczniowie, którzy  po zakończeniu lekcji oczekują na odwóz, są zobowiązani udać się do świetlicy szkolnej.

1. BADANIA LEKARSKIE SPORTOWCÓW

W przyszły poniedziałek (12.09.2022r.) i w środę (14.09.2022r.) odbędą się badania lekarskie sportowców. Uczniowie, którzy będą badani w tych dniach, otrzymają informację w LIBRUSIE.

1. SPOTKANIA Z RODZICAMI

W dniach 14 i 15 września odbędą się spotkania dla rodziców z wychowawcami klas:

- 14.09.  (środa) godz. 16.00 klasy I – III

- 15.09. (czwartek) godz. 17.00 klasy IV – VIII i LO