• 03.10.2022 11:43
        03.10. –  07.10. 2022r.
        1. BADANIA PRZESIEWOWE

Od dnia 3 października br. trwać będą testy przesiewowe dzieci klas I, które nie były testowane w klasie „O” oraz dzieci klas „O” rocznik 2016.

1. FLUORYZACJA

5.10.2022r. (środa) odbędzie się fluoryzacja w klasach I i II
        6.10.2022r. (czwartek) fluoryzacja w klasach III.

Pamiętajmy o przyniesieniu szczoteczek.

1.  ŚWIATOWY DZIEŃ DOBROCI DLA ZWIERZĄT

4 października obchodzimy  Światowy Dzień Dobroci dla Zwierząt. W związku z tym przypominamy, że w dniach 4 – 12 października br. na parterze przy gazetce multimedialnej odbędzie się zbiórka karmy, koców i innych artykułów dla zwierząt ze schroniska.

1. MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W tym roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego  jako hasło Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych wybrało  „Czytanie dla pokoju”.
        W związku z tym zachęcamy do wypożyczania różnych książek, do  wspólnego głośnego czytania w grupach i klasach oraz do udziału w  konkursach.

1. ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

W piątek 7 października o godz. 9.00 w sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych z udziałem rodziców.

1. SZCZĘŚLIWY NUMER

Od wtorku 4.10.br. szczęśliwy numer będzie losowany  w LIBRUSIE  w godzinach wieczornych i będzie obowiązywać następnego dnia szkolnego. Po wylosowaniu danego numerka, nie bierze on udziału w kolejnych losowaniach, aż do czasu wylosowania wszystkich pozostałych numerów z danej puli (zakresu wszystkich numerów w klasie i/lub szkole).
        Szczęśliwy numerek jest wyświetlany na kontach nauczycieli podczas prowadzenia lekcji (przy nazwisku ucznia będzie wyświetlana stosowna ikona), a także w widoku Narzędzia  Szczęśliwy numerek. Na kontach rodziców, opiekunów i uczniów jest wyświetlany w górnej części strony.