• 11.10.2022 07:44
      • 6. ZADANIA TYGODNIA   10.10  –  13.10. 2022r.
        1. BADANIA UCZNIÓW KLAS SPORTOWYCH

We wtorek 11 października odbędzie się kolejna tura badań uczniów klas sportowych.

1. PIELĘGNIARKA INFORMUJE

We wtorek 11 października zostaną przeprowadzone testy przesiewowe wśród uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej; rozpoczną się od pierwszej godziny lekcyjnej.

W środę 12 października zaplanowano fluoryzację w klasach czwartych i szóstych; pamiętajmy o przyniesieniu szczoteczek do zębów.

1. RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO INFORMUJE

W skład Zarządu LO wchodzą:

Przewodniczący – Seweryn Gruchała kl. IV LO

Zastępca – Szymon Szulc  kl. IV LO

Skarbnik – Marcin Ceremus kl. III LO.

Rada Samorządu Uczniowskiego zaprasza wszystkich na gofry, które będzie można zakupić w środę w sklepiku szkolnym.

1. DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto całej społeczności szkolnej. Z tej okazji w czwartek 13.10. br.  o godz. 9.00 odbędzie się uroczysta akademia  w hali widowiskowo-sportowej. Po piątej lekcji o godz. 12.30 odbędą się odwozy ( uczniowie dojeżdżający busami ustawiają się na parterze, a autobusami – w sali gimnastycznej).

1. DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

14 października 2022r. to dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

1. PRZERWA NA CZYTANIE

Od przyszłego tygodnia planujemy udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej Akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. Szczegóły przedsięwzięcia zostaną przekazane przez nauczycieli języka polskiego oraz w następnych ZADANIACH TYGODNIA.

1. AKCJA „MAŁY KOREK – WIELKA SPRAWA”

Wolontariat szkolny we współpracy z Samorządem Uczniowskim zapraszają do udziału  w zbiórce plastikowych nakrętek, które będzie można składać do specjalnego pojemnika przy wejściu głównym do szkoły dnia 28 października. Przyniesione nakrętki powinny zawierać nazwę klasy,  gdyż będą miały wpływ na wyniki Konkursu o Miano Najlepszej Klasy. Celem akcji jest pomoc osobie niepełnosprawnej z terenu naszej gminy.