• 27.10.2022 14:35
      • 8. ZADANIA TYGODNIA   24.10  –  28.10. 2022r.

1. GRATULUJEMY
        • Michałowi Łyczce kl. Vc  zajęcia I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Pieśni Jana Trepczyka w Miszewie
        • Pani Dominice Makurat, która jako kolejny nauczyciel naszej szkoły, otrzymała nominację do tytułu „Nauczyciel Roku” w plebiscycie organizowanym przez” Dziennik Bałtycki”.
        1. PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierząt.
        Dary zostaną w tym tygodniu przekazane do schroniska w Kościerzynie.

1. FLUORYZACJA

We wtorek 25 października br. odbędzie się fluoryzacja w klasach V.
        Prosimy o przyniesienie szczoteczek do zębów.

1. BADANIA SPORTOWCÓW
          We wtorek 25 października br. odbędzie się ostatnia tura badań lekarskich uczniów z klas sportowych.
        2. RSU ZAPRASZA
          W środę w sklepiku szkolnym będzie można zakupić pyszne gofry. Zapraszamy!
        3. XXI WOJEWÓDZKI KONKURS „POLACY, KTÓRYCH POZNAĆ WARTO” – JÓZEF WYBICKI
          Zachęcamy uczniów klas IV – VI i VII – VIII SP do przygotowywania się do eliminacji szkolnych konkursu o Józefie Wybickim, które odbędą się około 20 listopada br. Chętni mogą się zgłaszać do p. Reginy Literskiej do piątku 28 października br. Regulamin konkursu będzie dostępny na stronie internetowej szkoły.
        4. POMORSKA LIGA ZADANIOWA „ZDOLNI Z POMORZA”
          Osoby, które zgłosiły swój udział w Pomorskiej Lidze Zadaniowej „Zdolni z Pomorza” zarówno z LO i SP będą pisały testy I etapu kwalifikacyjnego PLZ:
          - 26.10.2022r. (środa) z matematyki i biologii
          - 28.10.2022r. (piątek) z chemii i informatyki.
        5. PRZYPOMINAMY
          Dnia 28  października na parterze obok  gazetki multimedialnej będzie można składać plastikowe korki na rzecz niepełnosprawnej Izabeli Tomaczkowskiej z Klukowej Huty.
        6. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1 listopada obchodzimy uroczystość  Wszystkich Świętych.  Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów najbliższych oraz tych, o których nikt już nie pamięta. W prace porządkowe na cmentarzu w bieżącym tygodniu aktywnie włączą się nasi harcerze.

Dzień 31 października br. jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

1. SPRAWY ORGANIZACYJNE

Posiadanie biletu przez osoby dojeżdżające do szkoły autobusem jest obowiązkowe.
        W związku z tym, kto nie otrzymał biletu od opiekuna dowozów, proszony jest o zgłoszenie się do świetlicy szkolnej. Ponadto dzieci z klas „0” muszą posiadać zaświadczenie, zaś uczniowie klas 1-8 SP i LO powinni posiadać przy sobie legitymację.
        Przypominamy także, że podczas dowozów obowiązuje Regulamin dowożenia.