• 05.12.2022 20:42
        05. 12. – 09. 12. 2021r.
        1. GRATULACJE

Gratulujemy:

• Marii Serkowskiej z kl. Vd zajęcia I miejsca  w XXI Wojewódzkim Konkursie „Polacy, których poznać warto” – Józef Wybicki  oraz Michałowi Karasińskiemu z kl. Vd,  Piotrowi Felskowskiemu z kl. VIIa oraz Krystianowi Lepakowi z kl. VIIIb udziału w tymże konkursie.
        • Nikoli Gańskiej z kl. IIb zajęcia I miejsca, Marcie Młyńskiej z kl. IIIc zajęcia II miejsca i Dorocie Czapiewskiej z kl. Ia zajęcia III miejsca w szkolnym konkursie „Pluszowy Miś”; laureatów konkursu oraz wszystkich biorących w nim udział zapraszamy we wtorek o godz. 11.35 do świetlicy po odbiór nagród.
        1. PODZIĘKOWANIA
          Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom obsługi, którzy zaangażowali się  w organizację  XXI Wojewódzkiego Konkursu „Polacy, których poznać warto” – Józef Wybicki.
        2. WOLONTARIAT
          5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Wszystkim naszym wolontariuszom życzymy, by ich praca była źródłem wewnętrznej satysfakcji oraz motywowała do dalszego działania.
        3. PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W dniach 6 - 8 grudnia br. odbędą się próbne egzaminy ósmoklasisty w sali gimnastycznej, w 108, 108b oraz
        w salach 13 i 09 przy hali sportowej. Zdającym życzymy uzyskania satysfakcjonujących wyników, a wszystkich pozostałych uczniów prosimy o zachowanie ciszy w trakcie trwania egzaminów.

1. RSU INFORMUJE
          Rada Samorządu ogłasza dzień 06.12.2022r. (wtorek) Dniem Mikołajkowym. Każdy uczeń, który ubierze tego dnia mikołajkową czapkę do szkoły, zwolniony zostanie z odpowiedzi ustnych.
          W piątek RSU zaprasza wszystkich uczniów na lody, które będzie można kupić u przedstawicieli samorządu.
          Sekcja kulturalno - rozrywkowa RSU zaprasza wszystkich uczniów klas 0-VIII SP do wzięcia udziału
          w konkursie plastycznym pt. „Święta Bożego Narodzenia oczami mojej wyobraźni”. Na  prace czekamy
          do 19.12.2022r.
        2. MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU
          6 grudnia br. w godzinach od 9.00 do 10.30 w przedszkolu odbędzie się spotkanie z Mikołajem.
        3. FLUORYZACJA
          W czwartek (8.12.2022r.) odbędzie się fluoryzacja dla uczniów klas IV – VI. Prosimy o przyniesienie szczoteczek.
        4. PODZIEL SIĘ PLANSZÓWKĄ
          Wychowawcy internatów zachęcają do zbiórki, która odbędzie się od 05.12.2022r. do 05.01.2023r. Zbieramy gry planszowe (nowe i używane), które umilą czas dzieciom z Domów Dziecka.