• 30.01.2023 14:25
        30. 01. –03. 02. 2023r.
        1. KONIEC I PÓŁROCZA
          Od poniedziałku 30  stycznia rozpoczęliśmy II półrocze.  Zachęcamy do systematycznej nauki, aby osiągnięte na koniec roku wyniki były dla wszystkich satysfakcjonujące.
        2. RSU ZAPRASZA
          Rada Samorządu Uczniowskiego zaprasza wszystkich uczniów na zakupy codziennie po 3, 4, 5 godzinie lekcyjnej do sklepiku szkolnego.
        3. WYWIADÓWKA ŚRÓDROCZNA
          W środę 1 lutego oraz w czwartek 2 lutego odbędą się spotkania z rodzicami. Harmonogram znajduje się
          w załączeniu
        4.  LUTY MESIĄCEM CZYSTOŚCI
          Przez cały miesiąc  odbywać się będą przesiewowe kontrole czystości włosów w klasach 0 – VIII SP.
        5. WOLONTARIAT
          Komisja ds. wolontariatu planuje zorganizowanie balu charytatywnego, który odbędzie się 14 lutego
          w godzinach 17:00 - 21:00 dla klas 7 - 8 szkoły podstawowej oraz 1 liceum. Zapewniamy dobrą zabawę prowadzoną przez wodzireja oraz przekąski. W następnych Zadaniach Tygodnia zostanie podana informacja
          o zapisach oraz koszcie biletu wstępu. Uzyskany dochód zostanie przeznaczony dla osoby cierpiącej
           na neuropatię czuciowo-ruchową oraz przewlekłe zaburzenia oddechowe.
        6. DZIEŃ BABCI I DZIADKA
          21 i 22 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. W tym roku ze względu na ferie obchody święta odbędą się 7 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stężycy. Przedszkolaki przygotowały występ artystyczny, w którym podziękują wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło.

Harmonogram_spotkan_z_rodzicami_.pdf