• 07.02.2023 13:09
        06.02. – 10. 02. 2023r.
        1. GRATULUJEMY
          Wyniki konkursu LEGO
          Zakończyła się III edycja szkolnego konkursu na najciekawszą konstrukcję z klocków Lego pt. „OSP
          w Stężycy w akcji…”. Wpłynęło 15 bardzo interesujących projektów, które zostały podzielone na trzy grupy wiekowe: przedszkole, klasy 1-3 i klasy 4-6.

Przedszkole:
          Wyróżnienie: Ignacy Farion Oa
          Klasy 1 – 3:
          I miejsce – Alicja Karasińska 3a
          II miejsce – Jakub Gański 3c
          III miejsce – Karolina Rynkiewicz 2a
          Klasy 4 – 6:
          I miejsce – Kornelia Wyszecka 4c
          II miejsce – Michał Karasiński 5d
          Wyróżnienia: Marcel Neubauer 4c, Oliwier Cirzon 5d, Stanisław Mielewczyk 5d
          Wręczenie nagród ufundowanych przez Urząd Gminy odbyło się  2 lutego br.
                                                                               Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Rada Samorządu Uczniowskiego gratuluje zwycięzcom Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego dla uczniów Liceum Mistrzostwa Sportowego
          I miejsce - Sebastian Kropidłowski IVLO
          II miejsce -  Przemysław Wilma IVLO
          III miejsce -  Filip Pawłowski IVLO.
          RSU zaprasza również wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca w szkole podstawowej i liceum, który odbędzie się w bieżącym tygodniu.
        2. DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
          Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 przypada  7 lutego, ale jego obchody w formie realizowanych w całej Polsce lokalnych inicjatyw edukacyjnych zaplanowane zostały aż do końca marca 2023.

Jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu
        do zasobów
        internetowych.

1. FLUORYZACJA
          W piątek (10 lutego) br. odbędzie się fluoryzacja w klasach  I – VI. Prosimy o przyniesienie szczoteczek
          do zębów.
        2. BAL CHARYTATYWNY
          Dla uczniów klas 7-8 i 1LO dnia 14 lutego (wtorek) w godzinach 17:00 - 21:00 odbędzie się bal charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony dla osoby cierpiącej na neuropatię czuciowo - ruchową oraz przewlekłe zaburzenia oddechowe. Warunkiem uczestnictwa w balu jest dostarczenie zgody na udział oraz wpłata 5zł do piątku  10.02.br. Zgody pobieramy i oddajemy u pani Magdaleny Kulwikowskiej (sala 109 lub świetlica szkolna). Podczas imprezy obowiązuje strój z lat 60-tych XX wieku. Zapewniamy dobrą zabawę prowadzoną przez wodzireja oraz małe przekąski. Będzie można także skorzystać z loterii fantowej oraz zakupić dodatkowe przysmaki w kawiarence.