• Bal karnawałowy w zerówkach i klasach 1-3 SP

• 16.02.2023 21:24
      • Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 14 lutego podczas balu karnawałowego.
      • Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszych zerówkach  i klasach 1-3 w dniu 14.02.2023r. Tego dnia  już od rana w przedszkolu i szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  statek „Titanic”, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.  Dzieci  świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca z żalem opuszczały balową salę.