• 20.02.2023 12:06
        20.02. – 24.02. 2023r.
        1. GRATULACJE
          Gratulujemy drużynie siatkarskiej juniorek starszych awansu do półfinału Mistrzostw Polski.
        2. PODZIĘKOWANIA
          - Dziękujemy organizatorom balu charytatywnego: p. Magdalenie Kulwikowskiej, ks. Janowi Lubińskiemu, komisji ds. wolontariatu, Radzie Rodziców oraz wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym uczniowie mogli uczestniczyć w zabawie i zebrać kwotę 1.190,- zł. dla chorej Izabeli Tomaczkowskiej.

- Rada Samorządu Uczniowskiego dziękuje wszystkim uczestnikom piątkowej dyskoteki walentynkowej za kulturalną zabawę. Za wstępy i w ramach sprzedaży kawiarenkowej udało nam się zebrać 547,75zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele samorządowe.

1. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO
          Coroczne święto obchodzone jest 21 lutego.  Ma w założeniu dopomóc w ochronie różnorodności językowej jako dziedzictwa kulturowego.

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w środę na czwartej lekcji odbędzie
        się szkolne dyktando dla uczniów klas III-VIII SP. Prosimy wyznaczyć po trzech uczniów z każdej klasy.

1. RSU INFORMUJE
           RSU ogłasza piątek  24.02. br. DNIEM W DRESACH. Każdy uczeń, który ubierze się tego dnia w spodnie
           i bluzę sportową, zostanie zwolniony z odpowiedzi ustnych.
        2. SZKOLNY ETAP KONKURSU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO
          Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII. Uczniowie chętni do wzięcia udziału  proszeni są
          o zgłaszanie się do dnia 23.02.2023r. do p. Emilii Sikory – Ellwart  (s. 205).
          Konkurs składa się z:
          - wiedzy z zakresu bezpieczeństwa drogowego
            klasy IV – VI karta rowerowa
            klasy VII – VIII karta motorowerowa
          - udzielania pomocy przedmedycznej
          - praktycznej jazdy w miasteczku ruchu drogowego, tor przeszkód
          Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać sprawny rower oraz kask.