• Turniej Wiedzy Pożarniczej w Kamienicy Szlacheckiej

• 25.03.2023 09:36
      • W dniu 22 marca, w ZKiW w Kamienicy Szlacheckiej, odbyły się gminne eliminacje, Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Do turnieju przystąpili uczniowie ze szkół z Kamienicy Szlacheckiej, Stężycy, Szymbarku i Klukowej Hucie.
      • Turniej obejmował trzy kategorie wiekowe. Naszą szkołę reprezentowali: Piechowski Piotr – kl. 4a, Zdrojewski Igor – kl. 4a, Roszman Nikodem – kl. 4b, Dzwonkowski Adrian – kl. 4b, Karasiński Michał – kl. 5d, Gruba Maciej – kl. 7c, Głodowski Szczepan – kl. 7c, Tempski Hubert – kl. 8c, Mielewczyk Igor – kl. 2LO4

W pierwszej kategorii wiekowej (klasy I - IV), trzy pierwsze miejsca zdobyli:
        I - Piechowski Piotr (ZKiW Stężyca)
        II - Zdrojewski Igor (ZKiW Stężyca)
        III - Dzwonkowski Adrian (ZKiW Stężyca)

W drugiej kategorii wiekowej (klasy V - VIII), trzy pierwsze miejsca zdobyli:
        I - Wojciechowski Wiktor (ZKiW Szymbark)
        II - Gruba Maciej (ZKiW Stężyca)
        III - Głodowski Szczepan (ZKiW Stężyca)

W trzeciej kategorii wiekowej (szkoła ponadpodstawowa) miejsce I przypadło jedynemu przedstawicielowi w tej grupie, Igorowi Mielewczykowi z naszego Liceum.

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy udziału, zdobytych miejsc a przede wszystkim wiedzy i determinacji w jej pogłębianiu. Nad turniejem czuwali przedstawiciele PSP z Kartuz oraz gminnej OSP ze Stężycy, którzy jako atrakcję zapewnili naszym uczniom, przejażdżkę wozem strażackim. Piechowski Piotr oraz Igor Mielewczyk będą reprezentować naszą szkołę na etapie powiatowym.