• 16.10.2023 22:00
        16.10  –  20.10. 2023 r.
        1. DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy wychowawcom klas IV: p. M. Kupieckiej, p. M. Karcz i p. K. Simon; p. Emilii Sikorze – Ellwart p. Karinie Kerlin, p. Maciejowi Rambowskiemu oraz wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się  w  przygotowanie uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

1. SPOTKANIE Z PSZCZELARZEM
          W poniedziałek 16.10.2023r. o godz. 10.30 w sali 02 klasy: Ic, IIa i wychowankowie świetlicy będą uczestniczyć w spotkaniu z pszczelarzem p. Andrzejem Wolskim.

1. KONKURS PRZYRODNICZY

Komisja przyrodnicza ogłasza konkurs na wykonanie Układu Słonecznego:

- klasy I – III praca plastyczna w formacie A3;

- klasy IV – VIII – makieta Układu Słonecznego – praca przestrzenna.

Prace należy dostarczyć do 17 listopada br. do sali 206.

1. RADA RODZICÓW ZAPRASZA
          W piątek 20.10.2023r. Rada Rodziców ZKiW w Stężycy zaprasza na kiermasz ciast od godz. 9.00 do 16.00.

1. AKCJA „MAŁY KOREK – WIELKA SPRAWA”

W piątek 20.10.2023r. na holu przy sekretariacie odbędzie się zbiórka plastikowych nakrętek dla Izabeli Tomaczkowskiej.

1. KONKURS „POLACY, KTÓRYCH POZNAĆ WARTO”
          Bohaterem tegorocznej edycji konkursu jest Mikołaj Kopernik. Finał wojewódzki planowany jest 29 listopada br. Zachęcamy uczniów do zapoznania się z regulaminem konkursu, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej szkoły i do zgłoszenia swojego udziału.

1. RSU ZAPRASZA

Rada Samorządu Uczniowskiego zaprasza w środę 18 listopada br.na sandwiche. Sprzedaż będzie miała miejsce na holu na parterze.

1. BIBLIOTEKA ZAPRASZA

Z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zapraszamy do naszej biblioteki na Kiermasz Taniej Książki.

1. SPRAWY PORZĄDKOWE

Przypominamy, że po wejściu do szkoły uczniowie udają się do szatni lub szafek na holach, gdzie pozostawiają odzież wierzchnią i zmieniają obuwie.

Ze względu na jesienną aurę przerwy międzylekcyjne spędzają na holach, nie wychodzą na zewnątrz.