• TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

• 20.11.2023 14:40
      • Wychowawcy internatów wraz z wychowankami mają przyjemność ogłosić organizację tygodnia życzliwości w naszej szkole, który odbędzie się w dniach 20-24 listopada 2023 roku.
      • Pod hasłem "Rozpal iskry życzliwości" chcielibyśmy razem stworzyć atmosferę pełną ciepła, uśmiechów i serdeczności. To wyjątkowa okazja, aby wyrazić swoją życzliwość i docenić innych. W ramach tego wyjątkowego tygodnia zachęcamy Was do napisania listów lub kartek z miłymi słowami, które możecie przekazać swoim kolegom, koleżankom oraz nauczycielom. Listy te możecie wrzucić do specjalnie przygotowanej skrzynki "Listy Życzliwości," którą znajdziecie w holu koło świetlicy. To niesamowite, jak niewiele potrzeba, aby sprawić komuś radość i uśmiech na twarzy. Ponadto, jako szkoła pragniemy podzielić się życzliwością także z naszymi sąsiadami. Dlatego w ramach akcji "Słodkości dla Sąsiadów" współpracujemy z Środowiskowym Domem Samopomocy. Razem przygotujmy paczki ze słodyczami, które zostaną wręczone naszym sąsiadom. To nie tylko gest dobroci, ale także szansa na budowanie silniejszych więzi  z lokalnym środowiskiem.

Nie zapominajcie, że 21 listopada 2023 roku to Dzień Życzliwości, a więc zachęcamy Was do ubrania się na żółto, aby podkreślić nasze zaangażowanie w promowanie życzliwości   i pozytywnych relacji w naszej szkole.

Cieszymy się, że możemy razem tworzyć takie wyjątkowe chwile i propagować życzliwość  w naszej społeczności. Mamy nadzieję, że wszyscy włączycie się do tych działań i pomożecie "Rozpalić iskry życzliwości."