• 20.11.2023 23:23
        20 – 24 listopada 2023 r.
      •   GRATULACJE
          Gratulujemy:

- uczestnikom szkolnego konkursu p.n. „Międzynarodowa zakładka do książki”.
         I miejsce:

Tomasz Chylewski kl. Ib

Lena Nowicka kl. IIc

Marcel Gołuński kl. IIIb

Maciej Gronda-Hinca kl. IIIc
        II miejsce:

Nell Cybula kl. IIa

Aleksandra Chylewska kl. IIIb

Maria Rambowska kl. Ib
         III miejsce:

Kornel Myszk kl. Ic

Agata Kozaczenko kl. IIIc

Ignacy Regliński kl. Ib
        wyróżnienie:

Iga Wyszecka kl. Ic

Szymon Necel kl. Ib
        (nagrody zostaną wręczone w środę br. o godz. 9.00 w bibliotece szkolnej)
        - uczestnikom szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla klas IV-VIII szkół podstawowych:
        I miejsce: Franciszek Makurat klasa VIIIc
        II miejsce: Paweł Felskowski, VIIIc, Piotr Felskowski, VIIIc, Michał Karasiński VId
        III miejsce: Kacper Walkusz VIIIc
        IV miejsce: Szczepan Stanisławski VIIIc
        V miejsce: Kacper Szmytke Va
        ( nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego).

W piątek 17 listopada br. odbył się szkolny etap konkursu  „Polacy, których poznać warto-Mikołaj Kopernik”. Gratulujemy uczniom, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego:
        z klas IV-VI
        Julian Zarach Vc
        Michał Łyczko VIc
        z klas VII-VIII

Tomasz Hinca VIIIc
        Piotr Felskowski VIIIc

WARSZTATY EDUKACYJNE

20 listopada (poniedziałek) br. w naszej szkole odbędą się warsztaty edukacyjne,
        podczas   których  uczniowie  poznają tajniki produkcji czekolady, rodzaje ziaren kakaowca
        zaprojektują  własną tabliczkę, dobierając ulubione bakalie i owoce liofilizowane. Wezmą w nich udział klasy: 1a, 1b, 2b, 2c. Każdy uczestnik otrzyma pudełeczko degustacyjne.

TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Przypominamy, że rozpoczynamy tydzień życzliwości pod hasłem „Rozpal
          iskry życzliwości”. W holu koło świetlicy czeka na was skrzynka „Listy życzliwości”,
          do której  możecie wrzucać listy i kartki z miłymi słowami skierowanymi do innych
          oraz skrzynka na słodycze dla naszych sąsiadów ze Środowiskowego  Domu Samopomocy.

PAMIĘTAJCIE!!! 21 listopada 2023 roku to Dzień Życzliwości, a więc zachęcamy
          Was do ubrania się na żółto, aby podkreślić nasze zaangażowanie w promowanie życzliwości
          i pozytywnych relacji w naszej szkole.

PRÓBNE MATURY
         W dniach 21 – 23 listopada br. będą trwały próbne egzaminy maturalne:
         - wtorek – od godz. 8:05 – język polski pp (hala)
         - środa – od godz. 8:05 – matematyka pp (hala)
         - czwartek – od godz. 8:05 – język angielski pp (sale 202, 203)

ŚWIETLICA  INFORMUJE
        24 listopada br. (piątek) zapraszamy uczniów na słodkości.

KONKURS „POLACY, KTÓRYCH POZNAĆ WARTO” – MIKOŁAJ KOPERNIK
        Przypominamy, że 29 listopada br. w naszej szkole odbędzie się finał XXII Wojewódzkiego Konkursu „Polacy,
        których poznać warto” – Mikołaj Kopernik.

„MAŁY KOREK – WIELKA SPRAWA”
        W dniach 23-24 listopada br. w holu przy sekretariacie odbędzie się kolejna zbiórka plastikowych nakrętek.   Przypominamy, by worki były podpisane.

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada br. obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji  w najbliższy piątek świetlica wraz z         biblioteką szkolną organizują konkurs plastyczny i  literacki ze znajomości bajek dla wszystkich uczniów,  którzy w tym dniu mają zajęcia świetlicowe i tych, którzy odwiedzą bibliotekę szkolną.. Prosimy dzieci, by na zajęcia świetlicowe przyniosły swojego ulubionego pluszaka RSU ogłasza konkurs wiedzy o misiach dla uczniów klas II-IVSP, który odbędzie się w piątek 24 listopada br. i konkurs plastyczny „Portret mojego misia” dla uczniów przedszkola.

FOTOMAK
        W dniach 27-28 listopada br. w naszej szkole będą wykonywane zdjęcia przez firmę FOTOMAK. Mogą z nich skorzystać uczniowie klas  I-VIIISP i liceum. O sprawne przeprowadzenie akcji fotograficznej prosimy przedstawicieli RSU.

GMINNY KONKURS JĘZYKOWO-MULTIMEDIALNY
        ZKiW w  Klukowej Hucie zaprasza uczniów klas V-VIII do wzięcia udziału w konkursie multimedialnym p.n. „Christmas Through My Eyes”. Zadaniem jest stworzenie prezentacji multimedialnej w języku angielskim na temat świąt Bożego Narodzenia. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do nauczycieli języka angielskiego do dnia 23 listopada br.

RADA RODZICÓW PRZYPOMINA
        W związku z kiermaszem świątecznym, który odbędzie się w niedzielę 3 grudnia br., nastąpiła zmiana terminu dostarczenia do biblioteki szkolnej stroików i fantów – należy to zrobić do końca listopada br. Uczniowie danej klasy mogą przekazać więcej niż jeden stroik.