• BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH ZEROWYCH

• 26.01.2024 00:22
      • Karnawał to czas zabaw i balów, także dla naszych zerówkowiczów.
      • Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka prowadzona przez profesjonalnego DJ-a. W takiej atmosferze bawiły się dzieci 19 stycznia 2024 roku, podczas BALU KARNAWAŁOWEGO. Zerówkowicze z dumą prezentowały przygotowane kostiumy. W naszej sali gimnastycznej można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, smoki, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wielu innych bohaterów znanych dziecięcych bajek i filmów. Najmłodsi z wielką ochotą uczestniczyli również w tańcach i zabawach. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Dziękujemy pani animator za cudownie spędzony czas. Dzieciom i rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.