• KONKURS PLASTYCZNY WIOSNA W OGRODZIE

• 10.03.2024 19:39

• Zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkola i  oddziałów zerowych do udziału w konkursie plastycznym „Wiosna w ogrodzie”.

• Regulamin konkursu plastycznego:

Cele konkursu:

• Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni dzieci.
        • Propagowanie spontanicznej ekspresji plastycznej dziecka.
        • Popularyzacja wśród dzieci różnorodnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi.
        • Zmotywowanie uczniów do tropienia i poszukiwania oznak wiosny.
        • Przenoszenie piękna uroków wiosny na papier.
        • Umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych.

Zasady udziału w konkursie:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkola oraz z oddziałów przedszkolnych w przedszkolu „ Smerfy”
        2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej związanej z wiosną  w ogrodzie  (mogą to być kwiaty, drzewa, krajobrazy, słońce, niebo, zwierzęta itp.)
        3. Technika wykonania prac jest dowolna: np. malarstwo, rysunek, kolaż, wyklejanka, praca przestrzenna
        4. Prace powinny być wykonane samodzielnie przez dzieci.
        5. Każdy uczestnik konkursu może wykonać maksymalnie jedną pracę.
        6. Praca powinna być opatrzona metryczką umieszczoną na odwrocie pracy wg wzoru: imię i nazwisko wykonawcy pracy, grupa przedszkolna
        7. Prace konkursowe należy dostarczyć do wychowawców do dnia 20 marca 2024 roku.
        8. Ocenie podlegać będzie: zgodność prac z tematem, dobór środków i techniki, oryginalność prac oraz estetyka wykonania.
        9. O terminie rozstrzygnięcia konkursu i wręczeniu nagród uczestnicy zostaną poinformowani w terminie późniejszym.

Czekamy na Wasze prace!
        Powodzenia!