• 11.09.2024 08:54
        09.09 – 13.09.2024 r.
      • WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Początek roku szkolnego to odpowiedni moment, aby  zaplanować systematyczną naukę, która przyniesie wymierne korzyści w postaci dobrych ocen.
        Życzymy, aby każdy uczeń zdobywał ich jak najwięcej.

Prosimy, aby zaglądać na naszą stronę internetową, gdyż pojawiają się tam aktualne informacje.

NARODOWE CZYTANIE 2024

Szkolne Narodowe Czytanie odbędzie się w ostatnim tygodniu września. W tym roku będziemy czytać wybrane fragmenty dramatu Juliusza Słowackiego pt. “Kordian . Chętnych do udziału prosimy o zgłoszenie się do p. Magdaleny Stobby – Platy (sala nr 20).

LEŚNE DUSZKI

I Gromada Zuchowa Leśne Duszki zaprasza wszystkie chętne dzieci z klas 1 – 3 na zbiórkę zuchową, która odbędzie się we wtorek 10.09 na 6. godzinie lekcyjnej  w sali 04.
        Czeka na Was niesamowita przygoda. Zapraszamy.

ŚWIETLICA INFORMUJE

Uczniowie, którzy nie odebrali biletów miesięcznych  na autobus, powinni to zrobić w poniedziałek i wtorek (09-10.09.2024 r.) w świetlicy szkolnej.

Uczniowie ze Stężycy, którzy nie są zapisani do świetlicy, przychodzą do szkoły nie wcześniej niż 7.50.

BIBLIOTEKA INFORMUJE

Zgodnie z regulaminem korzystania z darmowych podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych, każdy uczeń zobowiązany jest do ich poszanowania.  Podręczniki  należy obłożyć oraz podpisać imieniem
        i nazwiskiem, podając klasę i rok szkolny.

„SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW 3”
        W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła ponownie bierze udział w akcji „Szkoła pełna talentów 3”. Można nas wesprzeć, przynosząc Talenciaki. do pudełka znajdującego się
        w świetlicy i przedszkolu bądź zarejestrować je na stronie LIDLA.