• 17.09.2024 00:52
        16 – 20 września 2024 r.
      • RSU INFORMUJE

20.09.2024 r. (piątek) odbędą się w naszej szkole coroczne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej. Prosimy o wystawienie po dwóch kandydatów z klas
        IV-VI, trzech z klas siódmych i czterech z klas ósmych. Prawo wyborcze przysługuje uczniom
        z klas III-VIIISP, którzy w ubiegłym roku szkolnym mieli co najmniej dobre zachowanie na świadectwie. Kampania wyborcza trwa od bieżącego poniedziałku do czwartku.
        W tym czasie prosimy kandydatów o przynoszenie plakatów wyborczych w formacie A4 do opiekunek RSU: pani Celiny Neubauer, pani Doroty Leśniowskiej i pani Kamili Simon.
        W piątek obowiązuje cisza wyborcza.

Drodzy uczniowie zachęcamy Was gorąco do aktywnego udziału w wyborach, gdyż to również w Waszych rękach leży przyszłość naszej szkoły!

SZKOLNE KÓŁKO MUZYCZNE

17 września (wtorek) 2024 r. o godz. 16:30 w sali 201 odbędzie się zebranie organizacyjne  Szkolnego Kółka Muzycznego. Chętnych serdecznie zapraszamy.

ZBIÓRKA DLA POWODZIAN
        Od 17 września (wtorek) 2024 r. do 20 września (piątek) 2024 r. w holu głównym szkoły
        w ramach wolontariatu, nasza szkoła we współpracy z gabinetem weterynaryjnym „ZWIERZOGRÓD” organizuje zbiórkę dla powodzian. Prosimy o długoterminową żywność, środki czystości i środki higieniczne, koce itp. (wszystko co potrzebne w tak trudnej sytuacji).

ZEBRANIE WOLONTARIUSZY
        25 września (środa) 2024 r. o godz. 10:40 w świetlicy, odbędzie się pierwsze w tym roku zebranie z uczniami, którzy swój wolny czas chcieliby poświęcić innym, przynależąc do Szkolnego Koła Wolontariatu.

AKCJA „SPRZĄTANIA ŚWIATA”
        Tegoroczne hasło kampanii brzmi: “Na straży czystej ziemi. Od 1994 roku.” Finał akcji przypada w dniach 20-22 września 2024 roku. Głównym celem Akcji Sprzątania Świata jest promocja idei nieśmiecenia w naturze oraz promowanie selektywnej zbiórki odpadów.
        W naszej szkole akcja będzie trwała od  23 września do 27 września br. Szczegółowe informacje zostaną przekazane wychowawcom klas.

BEZPIECZEŃSTWO  W CZASIE PRZERW

Podczas przerw wszyscy uczniowie winni przestrzegać zasad bezpieczeństwa i kulturalnego zachowania, respektować polecenia nauczycieli dyżurujących. Niewłaściwe zachowania należy zgłaszać osobie dyżurującej lub innemu nauczycielowi. Obowiązuje bezwzględny zakaz opuszczania terenu szkoły.