• Konkurs dla przedszkolaków MÓJ CZWORONOŻNY PRZYJACIEL

• 28.10.2019 22:35
      • Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki z Przedszkola „Smerfy”  do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt: „,Mój czworonożny przyjaciel ”.

• CEL KONKURSU:

Kształtowanie prawidłowych postaw dzieci wobec świata zwierząt: szacunku, troski, dbałości o zdrowie, potrzeby zwierząt i radości obcowania z nimi.

♥Promowanie twórczości dziecięcej, pobudzenie inwencji twórczej i fantazji, inspirowanie do aktywności twórczej.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej czworonożnego przyjaciela (kota lub psa).

Termin: Podpisane prace należy składać u wychowawców do 30-10-2019r.

Każda Praca konkursowa powinna mieć wyraźny opis na odwrocie, według następującego wzoru,

1) imię i nazwisko uczestnika,

2) grupa przedszkolna

Prace nie podpisane – nie biorą udziału w konkursie.

Technika:

- dowolna,

- praca w formacie A4 lub przestrzenna

Organizator:

Pani Mariola Okrój-Sitterlee

Pani  Ewa Borowicka

Nagrody:

- za I, II, i III miejsce- dyplom oraz upominki

Przy ocenie prac konkursowych Komisja Konkursowa weźmie pod uwagę: zgodność z tematem konkursu, walory estetyczne,  jakość wykonania oraz samodzielność wykonania pracy przez dziecko.