• Bożonarodzeniowa Ozdoba Choinkowa

• 15.11.2019 16:11
      • Przedszkole „Smerfy” serdecznie zaprasza wszystkie przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym pt.: „Bożonarodzeniowa Ozdoba Choinkowa”.

• Celem konkursu jest rozwijanie talentu artystycznego dzieci, wyobraźni, kreatywności oraz umiejętności manualnych i plastycznych, a także kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy dowolną techniką plastyczną przedstawiającą Bożonarodzeniową Ozdobę Choinkową.

Każda praca konkursowa powinna być opatrzona imieniem i nazwiskiem autora oraz grupą przedszkolną. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną ozdobę.

Prace konkursowe należy składać u wychowawców grup do 06.12.2019r.

O wyłonieniu zwycięzców konkursu decyduje komisja powołana przez organizatorów konkursu. Przy ocenie prac konkursowych komisja konkursowa weźmie pod uwagę: zgodność pracy z tematem konkursu, pomysłowość i oryginalność, stopień trudności wykonania, samodzielność wykonania oraz walory estetyczne.

Przewidziane są nagrody dla zdobywców I,II i III miejsca, a także dyplomy i upominki dla wyróżnionych uczestników.

Prace będzie można podziwiać na wystawie Bożonarodzeniowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne przedszkolaki.

Organizatorzy:

Natalia Nowicka