• Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

• 02.12.2019 22:14
      • 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
      • Z tej właśnie okazji nasze dzieciaki przyniosły do przedszkola swojego ulubionego pluszowego misia i razem z wychowawczyniami świętowały ten wyjątkowy dzień.

Dzieci z wszystkich grup miały też okazję zobaczyć teatrzyk pt: „Wesoła przygoda Misia Uszatka”. W role przesympatycznych bohaterów wcieliły się panie: przezabawnym i wesołym misiem – była Pani Karina, w roli Prosiaczka – wystąpiła Pani Ewa, a zabawnym Króliczkiem  - została Pani Małgosia. Narratorem była Pani Gabriela Formela, której bardzo dziękujemy za przybycie. Dzieci poznały przygodę przesympatycznych przyjaciół, którzy w każdej sytuacji mogli liczyć na wzajemną pomoc.

Na koniec przedstawienia dzieci wspólnie z bohaterami wykonały piosenkę i wprawiły w ruch  swoje maskotki.

Dziękujemy również dyrekcji szkoły za przybycie i wspólną zabawę.